Regenton met korting voor Dunea-klanten
Regen opvangen en gebruiken voor in de tuin bespaart drinkwater. En dat is nodig. Daarom herhaalt Dunea dit jaar de succesvolle regentonactie. Klanten krijgen hierbij 15% korting op een regenton bij een aantal tuincentra in het leveringsgebied. Dunea legt daar nog eens €10 korting bovenop. Bij elkaar levert dit een mooie korting op. Zo wordt een regenton een aantrekkelijk hulpmiddel om de tuin mooi én duurzaam te houden.
Met een regenton kun je een goede watervoorraad aanleggen. Deze voorraad gebruik je vervolgens in de tuin tijdens droge tijden. Hiermee bespaar je drinkwater en het helpt om regen trager af te voeren. Bovendien drinken planten het allerliefst regenwater. Regen is gratis, maar een regenton kan nog best prijzig zijn. Dunea-directeur Wim Drossaert: 'Door een flinke korting te organiseren, hopen we dat klanten de stap sneller zetten. We willen daarbij zoveel mogelijk inwoners van ons leveringsgebied bereiken. Hoe meer bedrijven en inwoners bewuster met drinkwater omgaan, hoe beter.'
De tuin aanpassen aan het klimaat
De regentonactie wordt ondersteund met een Europese subsidie om mensen bewust te maken van de noodzaak tot klimaatadaptatie en wat zij hierin zelf kunnen doen. Naast het gebruiken van een regenton helpt het ook om inheemse planten te kiezen voor de tuin. Dit zijn planten die ons klimaat gewend zijn en minder water nodig hebben als het langer droog blijft. Dan gaat de regenton dus minder snel leeg.
Hoe het werkt
Klanten van Dunea krijgen 15% korting op een regenton van het tuincentra, en €10 van Dunea. Zij kunnen hier gebruik van maken door de kortingsbon te downloaden via www.dunea.nl/regenton en deze vervolgens in te leveren bij één van de deelnemende tuincentra. De actie loopt totdat de subsidie op is.
Kijk voor meer informatie en de actievoorwaarden op www.dunea.nl/regenton.